Skip to main content

Bliv medlem

Du kan både blive medlem som privatperson (støttemedlem) og som forening eller gruppe. Du kan blive medlem ved at udfylde skemaet på denne side og indbetale kontingent via banken, mobilepay eller kontant i huset.

Forening eller gruppe

Som forening eller gruppe kan du, når du er medlem, låne vores lokaler til dine aktiviteter. Book lige her. Vi vejleder og rådgiver desuden vores medlemmer i forhold til foreningsarbejde, rekruttering og fastholdelse af frivillige, og hjælper med fondsansøgninger og projektopstart. Medlemskab for foreninger og grupper koster 100,- kr.  årligt. 

Betalings muligheder:

1) Indbetal beløbet på banken: reg.nr. 5358 konto. nr. 0242934 og angiv dit fuldenavn.

2) Betal med kontanter i receptionen, til en af medarbejderne.

3) Betal med mobilpay på nr: 30575, skriv "kontigent 2024" i tekstfeltet.

4) Du kan også betale via nemtilmeld, som du finder længere nede på siden.

 

Personligt medlemskab

Som personligt medlem kan du ikke låne lokaler, men du er med til at støtte op om vores foreninger, aktiviteter og sårbare brugere. Du er dermed med til at gøre en forskel for dit lokalsamfund. Pris for personligt medlemskab (støttemedlem) er ligeledes 100,- kr. årligt.

Som medlem af Frivilligcenter & Selvhjælp Græsted accepterer du at modtage vores nyhedsbrev om vores tilbud og aktiviteter. 

 

Ugyldig indtastning
Ugyldig indtastning
Ugyldig indtastning
Ugyldig indtastning
Ugyldig indtastning
Ved at indsende denne formular, accepterer du vores fortrolighedspolitik.
AntiSpam
Ugyldig indtastning